Her türlü bilgisayar ve teknoloji ihtiyacınız IT Danışmanlarımız tarafından belirlenerek size en uygun konfigürasyon sağlanır.Bilgisayarınızda oluşan donma, yavaşlama, sistem çökme, veri kaybı, dosya bozukluğu, sürücü uyuşmazlığı vb… gibi problemleriniz bilgi işlem merkezimizde çözüme kavuşturulur.

Gelişen teknoloji beraberinde yeni cihazlar ve farklı yapıları da beraberinde getirmektedir. Sürekli olarak piyasada yeni marka ve model bileşenler yer bulmakta ve kullanıcılar için seçimi daha da zorlaştırmaktadır. Bu zorluğu müşterinin üzerinden almak da sürekli yenilikleri takip eden Exen Design’in görevidir. Sizlere danışmanlık yaparak mevcut en iyi ürünleri kullanmanızı sağlamak bizlerin temel amaçlarından biridir

Satıştaki “kalite” önemi satış sonrası hizmette de önem taşımaktadır. İyi bir teknik servis hizmeti ile kullanıcının iş sürekliliğinin sağlanması hedeflenir. Gerek stabil bir işletim sisteminin kurulması gerekse de ihtiyaçlar doğrultusunda yan programların kurularak sistemin devamlılığının sağlanması gerekir.

Exen Design tecrübesi ve bilgi birikimi ile bu konuda uzman olduğunu kanıtlamış ve bugüne kadar iş sürekliliğinin sağlanması için en hızlı müdahaleyi yaparak iş ortaklarının sorunlarını çözmüş ve kazandığı haklı övgüyü referanslarıyla da kanıtlamıştır.