WEB YAZILIM- WEB TABANLI YAZILIM

Firmamız Web tabanlı yazılımda hazır paket şablonlardan uzak duran, web tasarımınıza ve ürün modülünüze uygun yazılım programı geliştiren bir yapı önermektedir. Web yazılım programları; web sayfanızın dinamik yapıda kullanılmasini web ara yüzünüzü tamamen kendinizin yönetebilmesini sağlamaktadır. Web yazılım programı sayesinde resim, video, yazı bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Web yazılım tabanlı programlar tasarımınızın arka kısmında, kolay görünümlü kullanım sağlanmasını amaçlamaktadır.

WEB YAZILIMIN TASARIMINIZA SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR;
– Web yazılım sayesinde en yeni ve ihtiyaca yönelik programla tasarım modüllerini yönetme.
– Web yazılım sayesinde; tasarımın sürekli güncel olmasını sağlama,
– Web yazılım programlarının; yeni gelişmelere sistemin açık olmasını sağlama.
– Web yazılım programınızı ister şehir dışında başka bir bilgisayardan, ister uluslararası başka bilgisayardan firmanızın içeriklerine ait güncellemeleri yapmanızı sağlar,
– Şirketinize göre ölçeklendirilebilir bir yapıda olup, paket sistemlerin aksine sürekli etkin ve gelişmeye açıktır.

PHP web yazılım hakkında; özellikle Linux tabanlı programlarda daha etkili olduğu bilinmektedir. Web yazılım programı sisteminde ağırlık aspx (.net), php kullanılmaktadır. Google programlama sisteminde php kullanmıştır.

Web tasarım Seo Servis alanında yazılım programı olarak kullanılan PHP, HTML içine gömülebilen bir yazılım dilidir. PHP kullanımı bakımından hem HTML’den çok kolay tasarlanmış hem de kullanıcının istediği şekilde tasarımını kolayca kontrol etmesini sağlayan bir sistem mekanizmasıdır.