kurumsal

Exen Design

Bilişim sektöründe 2010 yılından bugüne 500 den fazla kurumsal firmaya hizmet veren Exen Design, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, Exen Design ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Exen Design de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunuyor. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor.

Exen Design kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.

Exen Design’ in vizyonunu özetlemek gerekirse: “Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımı sayesinde, firma ve kurumların ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmektir” diyebiliriz.

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor.

 

Exen Design® olarak bu standartları çok iyi biliyor ve 5 senedir taviz vermeden uyguluyoruz.

Hedeflerimiz

  1. Türk internet sektörünün daha kaliteli bir yapıda hizmet alabilmesi için elimizden gelen bütün çaba ve gayreti kullanacağız.


  2. Exen Design olarak rakabetten yana değil prensip ve dürüstlükten yana tüm yandaş iş grupları ile beraber ve seviyeli ilişki içerisinde olucağız.


  3. Sadece kendi bölgemizde değil tüm yurt genelinde aranılan taktir gören bir firma yapısında hizmet sunacağız.


  4. Sadece kendi sektörel alanımızda değil müşterilerimiz ilede güçlü iş ortaklıkları kurma yolunda adımlar atacağız.


  5. Kalite, süreklilik, verimlilik ve teknoloji yazılımları konusunda lider olma yolunda güçlü adımlar atıyoruz atacağız.

Yılların Tecrübesi

Bizler yaptığımız işin önemini kavramış, 5 senelik bilgi birikimimiz ile farklı sektörlerde kurumsal 500 den fazla müşteri ile sürekli çalışmaktayız. Bugüne kadar 1000 den fazla kurumsal müşteriye web tasarım ve ajans hizmetlerinde yenilikçi çözümler sunduk.

Web tasarım - 5 yıl
Grafik tasarım - 4 yıl
Fotoğrafçılık - 3 yıl
Danışmanlık - 2 yıl